top of page

Hakkımızda

Pharmanova ile tanışın:

Global sağlık için durmadan çalışıyoruz!

Hikayemiz

PharmaNova, 30 yılı aşkın tecrübesi ile sağlık sektöründe önemli bir rol üstlenmiştir. Hem ulusal hem de uluslararası arenada aktif bir şekilde görev alan firmamız, yenilikçi hizmet anlayışı ile sektöre yön vermektedir. İlaçtan kozmetiğe, tüketici sağlık ürünlerinden tıbbi ihtiyaçlara kadar pek çok alanda ihraç noktasında uzmanlaşmıştır.

 

Uzun yıllara dayanan sektör deneyimimiz sayesinde uluslararası ithalatçılara, hastanelere, özel muayenehanelere, kliniklere ve insani yardım kuruluşlarına ürün tedarik ediyoruz.

Saygın iş ortaklarımız ile güçlü ilişkilerimiz sonucu, sağlık sektöründe pazarın nabzını en iyi şekilde tutabiliyoruz.

 

Cesur ve öncü girişimlerimiz sayesinde dokunduğumuz her hayatı iyileştirmek adına önemli kararlar alıyoruz. Sağlık alanında hizmetleri ve ürünleri uygun koşullarda tedarik ettiğimiz için standartları yakalamayı başarıyoruz.

pharmanova ne yapar.jpg

Misyonumuz

PharmaNova olarak ilaç ve medikal ihracatında Türkiye’nin marka isimlerinden biri olma yolunda ilerliyoruz. Sağlık sektöründe fark yaratmak hedefiyle çıktığımız bu yolda, sunduğumuz çözümler sayesinde adımızdan söz ettiriyoruz. Kaliteyi hız ve sonuç odaklı yaklaşımımız sonucunda hem ulusal hem de uluslararası alanda güvenilir bir firma olarak bir adım öne çıkıyoruz.

Saygın ve öncü firmalarla yaptığımız işbirlikleri, gücümüze yenilikçi bir yaklaşımla yön veriyor. Güvenilir olmanın gururunu her alanda yaşıyor ve odağımızı her zaman ileriye doğru çeviriyoruz.

Ekran görüntüsü 2023-03-05 161516.jpg

Vizyonumuz

Sağlık sektörüne ilişkin tüm gelişmeleri büyük bir heyecanla yakından takip ediyoruz. İlerlemelerden bir an olsun uzaklaşmadan hizmet kalitemizi her zaman bir üst basamağa taşımayı hedefliyoruz. Bu vizyon ile sektördeki yerimizi her geçen gün daha da güçlendiriyoruz. Alanında uzman ve tecrübeli kadromuzla, niteliklerimizi tüm koşullarda korumayı başarıyoruz. Uluslararası pazarda, yerimizi korumak ve her zaman daha ileriye taşımak adına tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Sertifikalarımız

Sertifikalarımız
bottom of page