top of page
Tıbbi Tekstil Pharmanova.jpg

Tıbbi Tekstil

Küresel pazar için tıbbi ve medikal tekstil ihracatında lider bir tedarikçiyiz. Misyonumuz, müşterilerimize ihtiyaçlarını karşılayan ve beklentilerini aşan yüksek kaliteli ürünler sunmaktır. Sektördeki onlarca yıllık deneyimimizle, rekabetçi fiyatlarla üstün kaliteli ürünler sunmak için çalışıyoruz.

En Kolay Tıbbi Tekstil Tedariki

Yataklar, tekerlekli sandalyeler, komodinler ve diğer gerekli malzemeler gibi hastane ekipmanlarının yanı sıra doktorlar ve hemşireler için önlük, maske ve eldiven gibi giyim malzemeleri; cerrahi aletler ve aletler; şırıngalar gibi tek kullanımlık ürünler; ortopedik implantlar; pansumanlar ve bandajlar; lateks eldivenler veya şırıngalar gibi tıbbi sarf malzemeleri vb.

Malları zamanında teslim etmenin önemini anlıyoruz, bu nedenle güvenilir nakliye ortakları aracılığıyla dünya çapında zamanında teslimatı garanti ediyoruz. Taşıma sırasında ürün güvenliğini sağlamak için, ürünleri taşıma sırasında herhangi bir hasardan korumak için en son paketleme teknolojisini kullanıyoruz.

 

Ayrıca ekibimiz, ilk sorgulamadan ürün teslimatına kadar tüm süreç boyunca mükemmel müşteri hizmeti sunmaya kendini adamıştır - dünyanın dört bir yanındaki değerli müşterilerimiz tarafından verilen her siparişte tam memnuniyet sağlar.

Telefone Et

E-Posta Gönder

Takip Et

  • LinkedIn
  • Instagram
  • Facebook
bottom of page