top of page

Hizmetlerimiz

Pharmanova olarak tüm ülkelerin ilaç ihtiyaçlarına çözüm sunmak için süreci her aşamasıyla eksiksiz tamamlıyoruz. Talep ettiğiniz ürünleri doğru şekilde tedarik ediyor; kalite kontrollerini yaparak izinlerini alıyoruz. İlaçların ve ürünlerin depolama koşullarına göre nakliye seçeneklerini belirleyerek en kısa sürede ve en uygun maliyetlerle size ulaştırıyoruz. Bütün bu süreçlerde uzman ekibimiz size 7/24 destek sağlıyor. 

İhracat
PharmaNova Linkedin Kapak Görsel (1500 × 1000 piksel) (1).png

İhracat

PharmaNova ailesi olarak, ulusal sağlık pazarında güçlü bir konuma sahip olan ilaç ve tıbbi malzemeleri dünyaya ihraç ediyoruz. İhracat sürecinde iş ortaklarımızın nakliye ve gümrük noktasında gereksinimlerini göz önünde bulunduruyoruz. Hava, kara, deniz ve demir yolu taşımalarının tüm anlarında en uygun koşulları sağlamayı hedefliyoruz. Güvenli teslimat noktasında her ayrıntıyı göz önünde bulundurarak çalışma özenini ilk sıraya yerleştiriyoruz. İş ortaklarımızı memnun etmek adına arka planda yenilikçiliği hedefleyerek çalışıyoruz.

_edited.jpg
Yeniden İhract

Yeniden İhracat

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde uluslararası arenada güçlü ortaklıklara imza atıyoruz. Geniş ve seçkin tedarikçi portföyümüz sayesinde 3. ülkelere medikal, ilaç ve sağlık ürünlerini tedarik ediyoruz. Tedarik aşamasında deneyimlerimize dayanarak prosedürleri eksiksiz bir şekilde takip ediyor ve uyguluyoruz. Sürecin her aşamasında gizlilik sözleşmelerini göz önünde bulundurarak resmî temelleri sağlam bir şekilde atıyoruz. Sürecin her aşamasında iş ortaklarımıza destek sunuyoruz.

Bize Ulaşın

Bize sormak istediğiniz tüm soruları cevaplamaktan memnuniyet duyarız.

E-Posta adresinizi bırakın biz size ulaşalım.

Gönderiğiniz için teşekkürler.

bottom of page