top of page
Adsız tasarım (4).jpg

İlaç

Pharmanova olarak, yüksek kaliteli ilaç ihracatı sağlama konusunda 30 yıllık deneyimimizle başarı elde ediyoruz. Deneyimli uzman ekibimiz, ilaçların ve diğer tıbbi ürünlerin uluslararası ticaretini düzenleyen yönetmelikler ve yasalar konusunda tecrübelerini kullanarak çalışmaktadır.

En Kolay İlaç Tedariki

Tüm gönderilerin yerel ve uluslararası yönetmeliklere uygun olmasını sağlar. Geniş tedarik zincirimiz sayesinde, müşterilerimizin talep ettiği markaları ve eşdeğer ilaçları güvenli bir şekilde sağlamaktayız. 

 

Zamanında teslimatın önemini anlıyor ve sıkı kalite kontrol standartlarına bağlı kalarak müşterilerimize hızlı teslimat süreleri sunmaya çalışıyoruz. Şirketimizden yapılan tüm ilaç ihracatları, teslimat için gönderilmeden önce titiz test prosedürlerine tabi tutulur ve bu da her seferinde güvenli bir ürünü garanti etmemizi sağlar. 

 

Küresel nakliye yasaları ve gümrükleme gereklilikleri hakkındaki kapsamlı bilgimizle, siparişlerinizin gitmeleri gereken her yere güvenli bir şekilde ve zamanında teslim edildiğinden emin olabilirsiniz.

Telefone Et

E-Posta Gönder

Takip Et

  • LinkedIn
  • Instagram
  • Facebook
bottom of page